Корисна інформація

Мальовниче та затишне селище Кароліно-Бугаз в Одеській області розташований недалеко від іншого популярного курорту - Затоки. Між ними трохи більше 11 км - приблизно 12 хвилин їзди на машині. Пляжі Кароліно-Бугаз поступово з'єднуються з пісками і схилами Затоки.

Тут приємно не тільки поніжитися на сонечку і поплавати в морі. Відпочивайте в прибережних кафе і ресторанах, відвідайте місцеву дискотеку або виберіть один з видів активного відпочинку!

Детальніше

Після того, як вибрано гарне місце розміщення на час відпочинку в Затоці, пора знайомитися з місцевими кафе і ресторанами. Курорт не розчарує ні кухнею, ні розвагами. Відзначимо найбільш популярні заклади громадського харчування.

Детальніше

Ви збираєтеся відправитися на відпочинок з дитиною на море? Якщо так, ця стаття стане в нагоді.

Детальніше

Правила які допоможуть Вам зробити відпочинок на пляжі не тільки приємним, але і без наслідків.

Детальніше

Багатогранна Затока пропонує туристам і унікальні історичні пам'ятники, і абсолютно будь-які розваги. Незважаючи на те що Одеське узбережжя не так розвинене, як, наприклад, сама Одеса, Затока впевнено прокладає дорогу до величезної популярності серед туристів. І саме завдяки розвиненій інфраструктурі і великому вибору розваг.

Детальніше

Втомилися від міської суєти і нескінченної роботи? Хочете влаштувати собі вихідні або відпустку в гармонії з природою, морем і сонцем? Тоді Кароліно-Бугаз - це саме ваш курорт.

Детальніше

Затока і Кароліно-Бугаз приваблюють туристів не тільки своїми незвичайними назвами, а й незрівнянними піщаними пляжами. Золотий пісок на узбережжі, теплі і чисті хвилі, що прогріваються ще в середині травня, і лікувальні кліматичні властивості роблять ці два поруч розташованих курорту особливо цінними для відпочиваючих.

Детальніше

Тривалі, веселі, пропахлі шашликом і димом багаття травневі свята вже дихають нам в спину. Синоптики на всіх каналах і Інтернет-ресурсах сурмлять про прекрасну, по-літньому сонячну погоду в Одеській області взагалі і в Затоці, зокрема на цілий святковий тиждень.

Детальніше

На зелених, пропахлих навесні шашликами "лапах", підкрадаються до нас травневі свята. Саме час подумати, куди б вирватися відпочити.

Детальніше

Одеська область - це один великий курорт, розділений на багато маленьких. Цілий рік, і, особливо, влітку сюди стікаються туристи. Цілюще і пестить сонце, що бадьорить прохолодою і солонуватий смак чорноморська вода, гостинні готелі, пансіонати і бази відпочинку, шикарні нічні клуби і ресторани, багатющу історичну та культурну спадщину - все це просто не може не привертати натовпи відпочивальників з усього світу.

Детальніше