Парковка

При плануванні відпочинку з сім'єю біля моря вам доведеться прийняти важливе рішення - їхати чи на своєму автомобілі або скористатися іншим видом транспорту. Відправившись до місця відпочинку в Затоці на власному автомобілі, ви отримуєте безперечні переваги:

  • повну свободу переміщень і незалежність від громадського транспорту;
  • можливість взяти з собою всі необхідні речі без особливих обмежень;
  • неспішна поїздка з сім'єю до місця відпочинку сама по собі є цікавим подорожжю.

Перешкодити вам в цьому виборі можуть побоювання, що в курортній зоні ви зіткнетеся з проблемою пошуку місця для стоянки свого транспортного засобу. Відпочиваючих в Затоці завжди багато, тому місце на стоянці обійдеться недешево, і немає гарантії, що до автомобіля не доведеться 10-15 хвилин йти пішки.

У гостьовому будинку сімейного типу «У Семеновича» створені всі умови для комфортного сімейного відпочинку, а значить, ми не забули і про вашу машину. На додаток до зручних приміщень для проживання для кожного номера ми надаємо одне місце на автомобільній стоянці за ціною 30 грн / добу. Біля кожного житлового будинку на території бази відпочинку передбачена своя зона парковки автомобілів. Стоянка гостьового будинку розрахована на 17 місць, а стоянки біля вілли, котеджу і нового будинку дозволяють зручно розмістити до 40 автомобілів наших гостей.


Гостевой дом


Коттеджи в Затоке


Вилла в Затоке


Новый дом

Маючи свій автомобіль під рукою, ви будете мати повну свободу переміщення і в будь-який час зможете здійснити поїздку до Одеси, побачити «українську Венецію» - місто Вилкове або відвідати старовинну Білгород-Дністровську фортецю. Вам буде зручно виїхати в центр Затоки, де знаходяться магазини, кафе і розважальні заклади або швидко дістатися до ринку, розташованого приблизно за три кілометри. Повернувшись, ви без проблем зможете поставити автомобіль на вільне місце на нашій стоянці.