На травневі в Затоку

Тривалі, веселі, пропахлі шашликом і димом багаття травневі свята вже дихають нам в спину. Синоптики на всіх каналах і Інтернет-ресурсах сурмлять про прекрасну, по-літньому сонячну погоду в Одеській області взагалі і в Затоці, зокрема на весь святковий тиждень.

Затока Одеської області просто створена самим Богом і природою, щоб подарувати вам незабутній відпочинок на травневі свята.

Які розваги чекають відпочиваючих на травневі в Затоці

Звичайно, головною родзинкою в будь-який час року залишається море. У спекотну погоду, коли сонце нещадно палить, воно так і манить у свої пестять і освіжаючі води. Якщо під час травневих свят ви ще злегка побоюєтеся купатися, це не біда. Затокскіе пляжі чекають і тих, хто хоче просто позасмагати і послухати шум прибою, споглядаючи казкові морські дали. Якщо ви творча людина, яка шукає зустрічі зі своєю музою і натхненням або просто естет, ви даремно витратите час, не зустрівши в Затоці світанок і захід сонця над морем.

Любителі пікніків отримають прекрасну можливість розвести вогнище, підсмажити ароматне м'ясо і, милуючись красою Чорного моря, співати пісні під мелодійний передзвін гітари, надихаючий плескіт хвиль і веселе потріскування вогню. Для активної молоді розкривають свої обійми численні нічні клуби і розважальні центри.

Якщо ви прихильник активного відпочинку і яскравих вражень, настійно рекомендуємо відправитися на екскурсію в Акерманську фортецю. Ви закохаєтесь в її унікальну архітектуру та історію, а за серця прекрасних дам будуть, як в середньовіччі, битися лицарі. Також відвідайте винний завод в селі Шабо. Ця екскурсія стане маленьким подорожжю в країну виноробства, його історії і технологій, а також чарівних винних букетів.