Пляжі Затоки і Кароліно-Бугаз

Затока і Кароліно-Бугаз приваблюють туристів не тільки своїми незвичайними назвами, а й незрівнянними піщаними пляжами. Золотий пісок на узбережжі, теплі і чисті хвилі, що прогріваються ще в середині травня, і лікувальні кліматичні властивості роблять ці два поруч розташованих курорту особливо цінними для відпочиваючих.

Узбережжя Затоки і селища Кароліно-Бугаз відмінно підходить для сімейного відпочинку з дітьми. Вода тут набагато чистіше, ніж в Одесі, на пляжі тихіше і спокійніше. І навіть в розпал сезону, коли туристи заповнюють курорти, в Кароліно-Бугаз завжди можна знайти вільне «місце під сонцем».

Кліматичні умови на курортах в Одеській області

Ці два курорту примітні і тим, що вода тут прогрівається набагато швидше, ніж в Одесі та довго тримає температуру + 24 ° С - + 26 ° С. Завдяки цьому фактору, а також пологому дну на узбережжі, на Кароліно-Бугаз і в Затоці можна безпечно відпочивати навіть з самими маленькими туристами. Узбережжя Одеських курортів лікує в буквальному сенсі. На узбережжі в піску містяться морські солі, йодисті, фосфорні та кварцові з'єднання. Просто пройдіться босоніж по піску, і ви вже відчуєте розслаблення.

Пляжі Затоки і Кароліно-Бугаз порадують і дітей, і дорослих

Довгі і широкі смуги пляжів Затоки Кароліно-Бугаз зручні для відпочинку завдяки великій кількості готелів та пансіонатів прямо на узбережжі, безлічі кафе, прокату шезлонгів, парасольок і лежаків. Інфраструктура курортів радує своєю різноманітністю і запрошує провести комфортний відпочинок в Кароліно-Бугаз і Затоці.

Гостьовий будинок «У Семеновича» - один з варіантів комфортабельних готельних закладів Затоки Кароліно-Бугаз. Великий вибір номерів, котеджів і вілл в Затоці прямо на узбережжі і вся інфраструктура, що дозволяє комфортно, безтурботно і цікаво провести відпочинок, - це головна відмітна особливість нашого гостьового будинку.