Активний відпочинок в Одеській області

Одеська область - це один великий курорт, розділений на багато маленьких. Цілий рік, і, особливо, влітку сюди стікаються туристи. Цілюще і пестить сонце, що бадьорить прохолодою і солонуватий смак чорноморська вода, гостинні готелі, пансіонати і бази відпочинку Затоки, шикарні нічні клуби і ресторани, багатющу історичну та культурну спадщину - все це просто не може не привертати натовпи відпочивальників з усього світу.

Одним з центрів ледачого і неспішного курортного життя під плескіт хвиль є курортне селище Кароліно-Бугаз. Сюди люблять приїжджати сім'ї з маленькими дітками і закохані, які шукають романтичного усамітнення один з одним, морем і сонцем. Але що робити тим, хто хоче не тільки засмагнути і вдосталь накупатися в морі, але і відпочити активно?

Який активний відпочинок чекає в Одеській області

Вас, шановні курортники-активісти, обов'язково зацікавить морська рибалка. Як приємно плисти по морю на судні з рибальським обладнанням і мріяти, що ось зараз клюне ваша золота рибка. Але це чарівна істота ви, навряд чи, зустрінетеся, а ось зграйки бичків, ставриди та іншої смачної риби так і шастають по морських просторах і цілком реально можуть клюнути.

Ще один вид активного відпочинку в Кароліно-Бугаз, який ви зобов'язані спробувати, відпочиваючи в Одеській області - це дайвінг. Досліджуючи чорноморське дно з інструктором або без нього, ви зможете віч-на-віч зустрітися з історією і біосферою краю. Ви також можете відправитися на екскурсію в Аккерман, Одесу, Шабо або інший куточок нашого благословенного краю. Крокуючи екскурсійними маршрутами, ви витратите фізичну енергію, але наситив душевної і дуже корисними знаннями. А в гостьовому будинку «у Семеновича» вам із задоволенням організують будь-який вид активного дозвілля або екскурсію і, взагалі, виконають будь-яке побажання не гірше казкової рибки.