Пляжні розваги в Кароліно-Бугаз

Втомилися від міської суєти і нескінченної роботи? Хочете влаштувати собі вихідні або відпустку в гармонії з природою, морем і сонцем? Тоді Кароліно-Бугаз - це саме ваш курорт.

Всього 60 кілометрів від галасливої і загазованого Одеси - і ви вже в курортному селищі, де можна затишно розвалитися на пляжі і втопити свої важкі думки і повсякденні тривоги в солоних морських хвилях. Пляжі тут, здаються, нескінченними і покриті найчистішим золотом, а не піском. Пологе піщане дно дозволяє батькам не переживати за своїх малюків. Квіточок вашому житті ніщо не загрожує. Сама природа гарантує безпеку і задоволення від відпочинку в Каролно-Бугаз.

Розваги на пляжі у гостьового будинку «У Семеновича»

Так, на пляжі біля гостьового будинку Затоки «у Семеновича» вас чекають такі генератори адреналіну, як водні мотоцикли, скутери і банани. Маленьких відпочиваючих приведуть в бурхливий захват батути і прогулянки на катерах і катамаранах. Тих, кого вабить відчуття польоту, чекає чарівне здійснення мрії у вигляді польоту на дельтаплані або стрибка з парашутом. Тих же, чий дослідницький інстинкт домінує над усіма іншими, зацікавить дайвінг.

Якщо душа просить чогось прохолодного, ласкаво просимо в затишне кафе прямо на пляжі.

Кароліно-Бугаз - дивовижне місце саме для пляжного, сімейного відпочинку. Тут не б'є по голові музика з нічних клубів, зате водні атракціони, парашути і дельтаплани так і звуть отримати від них позитивні емоції.