Розваги в Затоці

Багатогранна Затока пропонує туристам унікальні історичні пам'ятники, і абсолютно будь-які розваги. Незважаючи на те що Одеське узбережжя не так розвинене, як, наприклад, сама Одеса, Затока впевнено прокладає дорогу до величезної популярності серед туристів. І саме завдяки розвиненій інфраструктурі і великому вибору розваг.

Розважальна інфраструктура в Затоці

Бари, кафе, ресторани пропонують гостям страви різних кухонь і місцеве вино, а також дозволяють перекусити або повечеряти прямо на узбережжі. Зрозуміло, в кожному закладі різний рівень сервісу і цін. Наприклад, бар-ресторан «Solar», стилізований під старовинний піратський фрегат, зустрічає гостей на своєму борту цілодобово.

У Затоці є кінозали, комп'ютерні клуби, сувенірні лавки і атракціони. На курорті буде цікаво і дітям, і дорослим. Цілими днями можна насолоджуватися різноманітними розвагами, а вечорами дорослі можуть відправитися по нічних кубів, спробувати страви з морепродуктів і різноманітні коктейлі. Якщо ви захочете побачити цікаві і захоплюючі пам'ятки Затоки, місцеві екскурсійні бюро пропонують подорожі по пам'ятниках архітектури і культури в Аркадії, Одесі та околицях самої Затоки. Але крім цього, в Затоці є і місця для риболовлі, і для усамітненого відпочинку з кращими цінами в Затоці.

Гостьовий будинок «У Семеновича» - це комфортні номерив котеджі і віллі різного рівня комфорту. Ну а крім цього, в нашому комплексі пропонується широкий асортимент послуг, які дозволять вам провести свою відпустку з дітьми в Затоці цікаво і насичено. У нашому гостьовому будинку і в Затоці знайдуться розваги для кожного, а ми, в свою чергу, підкажемо вам, які цікаві місця на курорті можна відвідати.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image