Курортне містечко Кароліно-Бугаз

За своєю площею Кароліно-Бугаз ніяк не можна назвати містом. Це сільська місцевість в Овідіопольському районі Одеської області. Зате, яка сільська місцевість! Справжній рай для тих, хто мріє засипати під шум прибою і, тільки-но прокинувшись, бігти до моря і вітати сонце, що вмтає.

Неважливо, приїхали ви з сім'єю і дітьми, з коханою людиною або навіть в задумливій самоті. Прекрасні морські пейзажі, теплі піски, комфортабельні готелі і котеджі зроблять все для того, щоб вам захотілося приїхати знову в наступному курортному сезоні.

Відпочинок в курортному місті Кароліно-Бугаз

Відпочити Кароліно-Бугаз пропонує в повній гармонії з природою, далеко від загазованого міста. Тут рідко зустрічаються нічні клуби з потужними басами, цей курорт обожнюють батьки з карапузами. Пляжі тут безпечні навіть для немовлят, а водні види дозвілля, парашути, дельтаплани, батути і дитячі майданчики з анімацією не залишать байдужою нашу різновікову публіку.

Якщо вас зацікавив такий відпочинок, але ви не знаєте, де зупинитися, найгостинніший власник кращої бази відпочинку "У Семеновича" радий запросити вас в гості і піклуватися про вас, як про самих дорогих гостях. По-домашньому затишні номери, смачна кухня, анімація для маленьких і дорослих постояльців і можливість об'їхати з екскурсіями всю одеську область легко перетворить випадкового відвідувача в частого і дорогого гостя.