Як правильно загоряти
Всім відомо, що засмага дуже корисна для організму, але це тільки в тому випадку, якщо ви правильно це робите. У даній статті ми розповімо, як правильно засмагати, щоб отримати гарний відтінок шкіри і ні краплі ушкоджень, тобто опіків або сонячного удару.
Сонце являє собою дуже сильний природний антидепресант, який заряджає енергією, піднімає настрій і додає життєвих сил. Під дією його променів ми позбавляємося від втоми і перевтоми. Ця величезна зірка здатна активізувати обмін речовин, поліпшити роботу залоз внутрішньої секреції і кровоносної системи, а також підвищити рівень гемоглобіну.
Так, для того, щоб від сонячних променів в шкірі синтезировался вітамін D, який корисний для зубів і кісток, потрібно засмагати вранці з 8:00 і до 12:00. Оптимальний час для засмаги відводиться ще й увечері, після чотирьох годин, коли активна фаза дії сонця значно знижується. Такий розпорядок отримати рівну засмагу, і не злазить волокнами із обпаленої шкіри.
Правила дитячого засмаги
Відпочинок з дітьми на курорті Затока стане просто неповноцінним без крему для засмаги. Це косметичний засіб не тільки надає шкірі потрібний і дуже красивий відтінок, але ще і захищає її від опіку. Крем для засмаги містить в собі жири, які мають захисні властивості.
Крім того, починати загоряти потрібно поступово, на протязі декількох днів. Тоді це відбуватися більш безпечно. Так, спочатку під сонцем потрібно перебувати не більше 10 хвилин, на наступний день цей час потрібно збільшувати ще на 5 хвилин. Максимальна кількість часу знаходження під дією ультрафіолетових променів не повинно перевищувати 2 годин.
Варто зазначити, що вода може прискорити процес засмаги, оскільки вона відбиває сонячні промені. Швидше за все ви отримаєте такий ефект, купаючись в морі або басейні.
Для того, щоб засмагнути швидше не слід після купання витиратися рушником, адже на мокру шкіру він лягає куди швидше, ніж на суху.
Не можна забувати і про головний убір, якщо не збираєтеся отримувати теплового або сонячного удару. Для більш гарної засмаги рекомендується більше рухатися, наприклад, грати в рухливі ігри.
Залишається побажати вам, щоб відпочинок в Українському містечку Кароліно-Бугаз приніс вам тільки радість і приємні спогади.