Екскурсії в Одеській області

Відпочинок в Кароліно-Бугаз є найкращим варіантом проведення літньої відпустки або літніх канікул. Адже це, в першу чергу оздоровлення, бо навколо цього курорту немає жодного промислового підприємства.

Морська вода тут відрізняється винятковою чистотою, а сонце дивовижною ніжністю. Крім того, з цього містечка можна виїжджати на різноманітні екскурсії в Одесу і в її околиці. Так, тим, кого вабить Перлина у моря пропонує історичний туризм. Крім нього можна просто приїхати в центр міста і помилуватися його теплотою і красою. Навряд чи це місто може не зацікавити своїх відвідувачів, адже на його території колись проживали татари і турки. Наказ про його заснування було підписано Російською імператрицею Катериною II, заснований і побудований французьким графом в італійському стилі, потім населений євреями. До речі, це місто вважається єврейським, про що свідчить неповторний жаргон його жителів. Крім того, зараз безліч етнічних і релігійних меншин проживають і співіснують на його території. На вулиці Решільевской варто подивитися на ісламську мечеть, а на вулиці Пушкінській, буквально через 150 метрів стоїть величезний православний храм.

Улюблені місця туристів в Одеській області

А тепер ми розповімо, на що саме в цьому місті можна подивитися. Отже, відвідайте театр опери та балету, потім Привоз, де стоїть пам'ятник тьоті Соні, потім вул. Дерибасівську і Приморський бульвар, по шляху прогулявшись по Потьомкінських сходах. І це тільки початок списку. Якщо ж говорити про визначні пам'ятки Одеської області в цілому, то рекомендуємо прогулятися в катакомби і випробувати на смак Акерманську фортеця. Любителі вина можуть проїхатися на завод Шабо і побувати на екскурсії у винних погребах, придбавши пляшку колекційного вина. Крім цих місць, варто подивитися на забуту жителями міста Аджідерскую фортецю. Похід сюди цікавий тим, що на даний момент цю фортецю відновлюють і готують до масових відвідин туристів. Тобто на даний момент, приїхавши туди можна стати свідком розкопок. Такого плану екскурсії стали своєрідною новинкою, яка набирає обертів. Весь секрет полягає в тому, що Вам можуть запропонувати стати частиною археологічних розкопок, тих самих, на які як правило нікого не пускають, а тут все навпаки. Якщо Ви ще ніколи не знаходили предмет двохсотлітньої давності, то дуже радимо спробувати. Що стосується цін на такі екскурсійні тури, то ціна на такий відпочинок в Затоці Вас порадує, оскільки робить культуру, історію та оздоровлення ближче до простого українського громадянина. Крім того, відвідуючи фортецю Аккерман всі бажаючі зможуть дозволити собі і такий вид розваг, як фехтування. Такі заняття тепер тут проводить підприємство «Фортеця», яке з недавніх пір стежить і доглядає за фортецею.

Вдалого Вам відпочинку!