На що подивитись в Одесі

Відпочинок в Затоці 2022 може стати ще приємніше, якщо відвідати м. Одесу.

Одеса - це унікальне місто, яке поєднує в собі безліч культур і важливих історичних подій. Його життя і історія створення сповнені таємниць і інтриг, розв'язаних і дозволених першими особами Великих держав.

Сучасна Одеса ще дихає колишніми часами і приїжджаючи сюди, Вам звичайно ж буде на що подивитися.

У даній статті ми розглянемо місця, які варто відвідати і справи, які варто зробити, щоб відчути себе своїм у цьому місті. Але спочатку ми Вас застережемо: будьте обережні, коли будете питати, як потрапити на цю вулицю або в цей район, бо Вас можуть направити абсолютно в інший бік. Ні, не через те, що не знають - це старий одеський жарт, взяти і спеціально направити людину в протилежну сторону, заради сміху, так би мовити.

Одеський «Привоз»

Для початку Ви маєте честь потрапити на легендарний «Привоз», де якщо зможете, то знайдете бронзову статую тьоті Соні. На Привозі потрібно обов'язково поторгуватися і посваритися, щоб серед скандалістів почути і одесита, який обов'язково смішно пожартує. Також варто покататися на трамваї № 5 від театру музкомедії і до Аркадії, де повно нічних клубів. Їхати Ви будете уздовж Французького бульвару, повз ботанічного саду, деякі дерева в якому є ровесниками міста, а то і старше нього. Крім саду, будете проїжджати повз санаторію Чкалова, який також є своєрідним пам'ятником архітектури та історії.

траса здоров'я

Звичайно ж, Ви приїхали на відпочинок в Затоку з дітьми, але все ж, якщо у Вас вистачить фізичних сил, то обов'язково пройдіть пішки або на велосипедах Трасу здоров'я, яка проходить нижче Французького бульвару від парку Шевченка і до Аркадії.

Набережна пляжу «Ланжерон» в Одесі

Ще одним обов'язковим для відвідування місцем відпочинку є набережна на Ланжероні.

Крім того, Ви можете пройтися по вул. Дерибасівській - головній вулиці міста, а потім дрібними вуличками або по Тьощиному мосту пройти до Приморського бульвару, сфотографуватися біля колонади і послухати талановитих вуличних музикантів, а також зустріти міських божевільних. Тільки не розмовляйте з ними!

Також, на Думській площі Ви станете свідком екстремального шоу, яке проводиться щодня любителями скейтбордингу і велосипедів. До слова, гуляти по Дерибасівській краще ввечері, в цей час запалюються вогні, і обстановка стає вкрай романтичною. Особливо цікаво в такі моменти кидати монетки в фонтан в Міському саду, а працівникам потім ще веселіше їх збирати при очищенні фонтану. Загалом, краще один раз або багато разів побачити, ніж про все це почути.